Detail nemovitosti

3 pokojový apartmán v Greenocku, Skotsko

Wren Road, Greenock PA167BS

£56 000

Čistý výnos 7,30 %

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 26.9.2022

Společnost Zectia s potěšením přináší na trh tuto lukrativní investici, která se prodává s nájemcem na místě a přináší působivý čistý výnos 7,3 %.

Wren Road se nachází ve velmi oblíbené rezidenční lokalitě a je ve vynikajícím stavu po nedávné rekonstrukci elektroinstalace a instalaci nového ústředního topení. Byt v nejvyšším patře se skládá ze dvou ložnic, otevřeného obývacího pokoje s velkým dvojitým oknem, vybavené kuchyně se spotřebiči, moderní rodinné koupelny s třídílnou sadou a praktických úložných prostor.

Wren Road se nachází ve městě Greenock na západě Skotska. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, místní školy, výhodné dopravní spojení a oblíbené obchody na Greenock High Street spolu s několika supermarkety a restauracemi. Oblast nabízí mnoho volnočasových aktivit, které nabízí například The Waterfront Leisure Complex, který se může pochlubit nejmodernější posilovnou, zdravotním střediskem, rekreačním bazénem, tréninkovým bazénem a kluzištěm. V dosahu je dálniční síť, po které můžete cestovat do města Glasgow i do vzdálenějších destinací. V oblasti se také nachází spousta parků. 

Inverclyde je považován za oblast s nejlepší hodnotou nemovitostí na západě Skotska, je to vynikající místo pro život, návštěvu i práci. Obyvatelé mohou ušetřit za ubytování a životní náklady, přičemž jsou v dojezdové vzdálenosti od Glasgow.

Greenock bude těžit z investic ve výši 4,5 milionu liber do své hlavní ulice a stává se stále atraktivnějším pro technologické společnosti, jako je EE, která zde založila své oddělení péče o zákazníky. Jedná se o vynikající investiční příležitost, která se jistě rychle prodá. Informujte se ještě dnes!

Velikost plochy nemovitosti může být orientační, přesné údaje pošleme na vyžádání. 

Lokace