Detail nemovitosti

2 pokojový apartmán ve Worksopu u Sheffieldu

Crown Place, Worksop, S80 1TS

£50 000

Čistý výnos 6,02 %

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 26.9.2022

Společnost Zectia s potěšením představuje tento 2 pokojový apartmán, který v současné době dosahuje 6,02 % čistého výnosu. 

Tento fantastický byt s jednou ložnicí se nachází ve vyhledávaném účelově postaveném obytném bloku v oblíbené oblasti Worksop v atraktivní zástavbě s perfektně udržovanými společnými pozemky a zahradami, s dostatkem parkovacích míst a zabezpečeným vstupním systémem.

Nemovitost představuje ideální bydlení sestávající ze vstupní chodby, dvoulůžkové ložnice s nástěnným radiátorem, koupelny, velkého obývacího pokoje a plně vybavené kuchyně s velkým oknem s dvojitým zasklením a integrovanými spotřebiči.

Lokalita Crown Place je ideální, protože se nachází v centru veškeré občanské vybavenosti, škol a dopravních spojů se snadným přístupem k dálnicím A1 a M1. Nachází se v blízkosti stanice Worksop, proto se jedná o atraktivní lokalitu.

Jedno z nejrychleji rostoucích měst ve Velké Británii, Sheffield, je vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem, což znamená, že Worksop bude oblíbenou volbou pro dojíždějící, kteří hledají klidné zázemí a levnější nájemné.

Worksop je město s bohatou historií a ambiciózní vizí do budoucna. V současné době probíhají zajímavé projekty, mezi něž patří stavba nového obchodního centra v hodnotě 3,95 milionu liber na místě bývalého obchodu Middleton's, které přemění řadu starých budov a vytvoří pracovní a obchodní příležitosti a zvýší návštěvnost centra města. 

Jedná se o vynikající investiční příležitost, která se jistě rychle prodá, poptejte se ještě dnes, abyste předešli zklamání.

Velikost plochy nemovitosti může být orientační, přesné údaje pošleme na vyžádání. 

Lokace