Detail nemovitosti

Komerční prostor s 3 pokojovým bytem u Liverpoolu

Healey/Woodlands Square, Liverpool

£115 000

Čistý výnos 9,91 %

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 26.9.2022

Společnost Zectia s potěšením představuje tento pronajatý komerční prostor s bytem a dvěma ložnicemi nad ním. V současné době je prostor využit jako kadeřnictví a potenciální čistý výnos dosahuje 9,91 %. 

Nemovitost se nachází v rušné řadě obchodů, které jsou všechny plně pronajaty. Nemovitost se skládá z prodejních prostor v přízemí s WC. Byt v patře, který je přístupný vlastním vchodem s bránou, se skládá z předsíně, dvou ložnic, koupelny, kuchyně, světlého prostorného obývacího pokoje, který vede na prostorný balkon s výhledem na krásnou zatravněnou zelenou plochu. Nabízí také dostatek parkovacích míst.

Oblast Netherley je předměstím města Liverpool. Hraničí s Belle Vale a nachází se v blízkosti Huytonu, Tarbocku a Halewoodu. Nachází se v jižní části města obklopené převážně zemědělskou půdou a venkovem. Netherley má skvělé silniční spojení s dálnicí M62 a fantastické vlakové spojení.

Nepropásněte fantastickou příležitost ke koupi tohoto bytu a komerčních prostor s dlouholetým klientem na místě (od roku 2007). Informujte se ještě dnes.

Velikost plochy nemovitosti může být orientační, přesné údaje pošleme na vyžádání.

Lokace