Detail nemovitosti

4 pokojový nájemní dům (plně pronajatý)

Roman Road, Blackburn BB1 2LD, UK

£175 976

Čistý výnos 8,2 %

Popis nemovitosti

Společnost Zectia s potěšením představuje na trhu tuto vynikající nemovitost se čtyřmi ložnicemi, která byla přestavěna na byt v režimu HMO (House of Multiple Occupancy - dům s více nájemníky), pronajatý do ledna 2028 a generující roční čistý příjem 14 430 GBP, což je působivý 8,20% čistý výnos. Řadová nemovitost je nově zrekonstruovaná a skládá se z předsíně, dvou přijímacích pokojů, čtyř dobře situovaných ložnic, moderní vybavené kuchyně se spotřebiči a koupelny. V celé nemovitosti jsou koberce, plynové ústřední topení, dvojité zasklení a velkorysá zadní zahrada.

Z Roman Road je to jen 10 minut jízdy autem na nádraží Blackburn, odkud jezdí časté spoje do nejlepších severských měst, jako je Preston, Leeds a Manchester, a na dosah je i dálnice M65, která spojuje město s Burnley, Prestonem a Colne. Město prochází fantastickým obdobím investic po finanční injekci ve výši 320 milionů liber, která má podpořit hospodářský růst, vytvořit až 11 000 pracovních míst a přilákat miliardy soukromých investic. Přeměna Kostela Svatého Jana na kanceláře by měla vytvořit dalších 1 000 pracovních míst, což znamená, že se jedná o skvělou lokalitu pro investice do nemovitostí, protože se bude zvyšovat poptávka po nájemních nemovitostech.

BB1 je oblíbenou oblastí, kde bylo za posledních 12 měsíců zaznamenáno 869 transakcí, což je o 359,3 % více než celostátní průměr 189 transakcí a o 7,5 % více než v předchozím roce, kdy bylo zaznamenáno 808 transakcí. Růst cen v Blackburnu je vyšší než celostátní průměr, přičemž dvouletý růst je 2,7krát vyšší než celostátní průměr (dle Mouseprice), což nám říká, že nyní je skvělá doba pro investici do nemovitostí v této lokalitě.

Lokace