Detail nemovitosti

Moderní studiový apartmán v Salfordu u Manchesteru

X1 Campus, 30 Frederick Road, Salford, M6 6HY

£75 000

Čistý výnos 7,18 %

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 12.9.2022

Společnost Zectia Vám s potěšením představuje tento moderní studiový apartmán v Salfordu u Manchesteru, který v současné době dosahuje 7,18 % čistého výnosu.

Tento prémiový studentský apartmán je kompletně zařízený, zahrnuje manželskou postel, noční stolek, šatní skříň, studijní koutek se stolem, pohovku, jídelní stůl a židle, vybavenou kuchyň se spotřebiči a TV.

X1 The Campus poskytuje svým obyvatelům také luxusní společné zázemí včetně posilovny určené pouze pro rezidenty, společného obývacího pokoje a kinosálu, úschovny kol, prádelny, bezplatné Wi-Fi, noční ostrahy a zabezpečeného vstupního systému. Vzhledem k tomu, že toho nabízí tolik, není divu, že je X1 The Campus mezi studenty Salfordské univerzity tak oblíbený!

X1 The Campus se nemůže nacházet na ideálnějším místě, doslova za rohem od kampusu Frederick Road Salfordské univerzity, zatímco centrum Manchesteru a MediaCityUK jsou také nedaleko. X1 The Campus se nachází v pěší vzdálenosti od místních hospod a barů a také v dosahu veškerého dopravního spojení, jako je vlakové nádraží Salford Crescent a autobusy, které studenty spojují s centrem Salfordu i Manchesteru. Studenti mají také přístup k místním zeleni, jako je Peel Park, kde mohou uniknout z rušného univerzitního života, a zároveň si mohou užívat všech výhod moderního městského života v jednom z nejzajímavějších měst ve Velké Británii.

Salford je právě teď vynikajícím místem pro investici, protože na Salfordské univerzitě studuje zhruba 19 000 studentů, přičemž toto číslo rok od roku roste. Více než 90 % těchto studentů nemůže ubytovat univerzita a místo toho potřebují soukromé nájemní bydlení, což znamená, že vysoce kvalitní byty, jako jsou ty v X1 The Campus, jsou velmi rychle k mání.

Tato nemovitost je vždy 100% obsazená a jistě nebude na trhu dlouho. Byla by skvělým přírůstkem do každého investičního portfolia, proto se informujte ještě dnes, abyste o ni nepřišli!  

Vzhledem k omezením velikosti a pronájmu studentského ubytování není tato nemovitost způsobilá pro hypotéku a lze ji koupit pouze jako investiční nemovitost - platí pouze pro kupující v hotovosti.

Lokace