Detail nemovitosti

Luxusní studiový apartmán v Boltonu

The Pack Horse, Nelson Square, Bolton, BL1 1DP

£39 000

Čistý výnos 6,35 %
S nájemníkem

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 12.9.2022

Společnost Zectia Vám s potěšením představuje tento luxusní studiový apartmán v Boltonu u Manchesteru, který v současné době dosahuje 6,35 % čistého výnosu. Apartmán se nachází jen 10 minut chůze od Boltonské univerzity a je vynikající investiční příležitostí ve velmi oblíbeném studentském resortu. 

Toto krásné studio je plně zařízené a nabízí manželskou postel, vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchou. The Pack Horse nabízí fantastickou škálu zařízení přímo na místě, včetně plně vybavené posilovny a moderní společenské místnosti s kulečníkovými stoly, pinballovými automaty, videohrami a dokonce i velkým promítacím plátnem pro filmové večery, což obyvatelům neuvěřitelně usnadňuje relaxaci, odpočinek a společenské setkávání. Obyvatelé mohou také využívat zabezpečenou úschovnu kol, kamerový systém ve společných prostorách, recepční službu a prádelnu.

The Pack Horse je krásná dobová budova, která kdysi bývala prestižním hotelem Pack Horse. V roce 2012 byla přestavěna tak, aby vytvořila dokonalé studentské bydlení. The Pack Horse se nachází na ulici Bradshawgate, pouhých 10 minut chůze od Boltonské univerzity, a má tak na dosah ruky vše, co Bolton nabízí. Na ulici Bradshawgate se nachází většina boltonských barů a restaurací, nedávno zrekonstruované nákupní centrum Market Place a nově otevřené centrum Vaults s mnoha restauracemi a obchody na hlavní třídě. Není divu, že The Pack Horse je jedním z nejvyhledávanějších míst v Boltonu!

Na Boltonské univerzitě studuje přibližně 14 000 studentů, přičemž více než 8 000 z nich zde bydlí a dojíždí z oblastí mimo severozápadní region. Na rozdíl od blízkých sousedů v Liverpoolu a Manchesteru neexistuje v bezprostřední blízkosti prakticky žádné účelové studentské ubytování, přičemž problém s bydlením poněkud zaostává za ambiciózními probíhajícími rozvojovými plány Boltonské univerzity. Nyní je ideální čas investovat do studentského ubytování v Boltonu. 

Vzhledem k omezením velikosti a pronájmu studentského ubytování není tato nemovitost způsobilá pro hypotéku a lze ji koupit pouze jako investiční nemovitost - platí pouze pro kupující v hotovosti. 

Tento luxusní apartmán je vždy 100% obsazený. Byl by skvělým přírůstkem do každého investičního portfolia, proto se informujte ještě dnes, abyste o něj nepřišli!

Lokace