Detail nemovitosti

Moderní studiový apartmán v Sunderlandu

All Saints, Portobello Lane, Sunderland, SR6 0DN

£40 000

Čistý výnos 7,45 %
S nájemníkem

Popis nemovitosti

NOVĚ PŘIDÁNO 6.9.2022

Společnost Zectia Vám s potěšením představuje tento luxusní a plně zařízený studiový apartmán, který je skvělou investiční příležitostí pro každého. Apartmán se nachází v oblíbeném studentském komplexu All Saints House.

All Saints House se nachází v centru Sunderlandu a je vzdálen pouhých 0,7 km od centra města a jen 1 km od kampusu Sunderlandské univerzity, což z něj činí mezi studenty velmi vyhledávané ubytování.

Všechny pokoje mají vlastní kuchyňku, koupelnu se sprchou a studijní kout. K dalším výhodám patří Wi-Fi na místě a dostatek parkovacích míst, což z tohoto ubytování dělá jedno z nejatraktivnějších míst pro studenty v okolí. 

Za posledních 20 let Sunderland do své univerzity výrazně investoval a na zlepšení jejího rozsáhlého zázemí přispěl přibližně 130 milionů liber. Díky tomu se počet studentů jen zvýšil a nyní dosahuje téměř 20 000, z nichž 41 % pochází ze zahraničí a touží po soukromém studentském ubytování v této oblasti. Sunderland je tak ideálním místem pro investici do studentského ubytování, protože poptávka po něm nikdy nebyla vyšší!

Tento moderní apartmán je vždy 100% obsazený. Byl by skvělým přírůstkem do každého investičního portfolia, proto se informujte ještě dnes, abyste o něj nepřišli!

Publikované obrázky jsou pouze ukázkové a nemusí být reprezentativní pro nemovitost na prodej.

Vzhledem k omezením velikosti a pronájmu studentského ubytování není tato nemovitost způsobilá pro hypotéku a lze ji koupit pouze jako investiční nemovitost - platí pouze pro kupující v hotovosti!

Lokace