Detail nemovitosti

Kvalitní apartmán v srdci Nottinghamu 👌 SLEVA!

The Express Building, Upper Parliament Street, Nottingham NG1 2AP, UK

£66 000

Čistý výnos 9 %

Popis nemovitosti

ČISTÝ VÝNOS 7,96 %! Získejte okamžitý příjem z této již pronajaté garsonky, která se nachází v srdci Nottinghamu.

Vzhledem k omezením velikosti a pronájmu studentského ubytování není tato nemovitost způsobilá pro hypotéku a lze ji koupit pouze jako investiční nemovitost - platí pouze pro kupující v hotovosti!

Budova The Express Building vznikla přestavbou někdejší tiskárny, obchodů a kanceláří novin "Nottingham Express". V letech 1875-76 je postavil Watson Fothergill. Rohová vstupní věž je inspirována dílem architekta Burgesse. V souladu s liberálním smýšlením novin zdobí vchod řezby hlav tří předních liberálních politiků té doby, Cobdena, Gladstona a Brighta.

Budova se nachází v centru Nottinghamu a je velmi oblíbeným studentským sídlem. Na Nottinghamské univerzitě studuje přes 27 000 studentů a na Nottingham Trent University přes 22 000 studentů. Téměř 80 % těchto studentů nelze ubytovat na kolejích v kampusu, což znamená, že musí hledat jiné možnosti, například Bard House.

Nottingham je jednou z nejlepších lokalit k pořízení investiční nemovitosti v UK. 

V budově The Express si studenti mohou užívat nadprůměrně velkého, ultra stylového, plně zařízeného, světlého a moderního bydlení s veškerým dopravním spojením a občanskou vybaveností, kterou by si každý student mohl přát, přímo na dosah ruky.

Samotný Nottingham je rušné město, které je velmi oblíbené díky skvělým obchodům a nočnímu životu s mnoha místy, kde se můžete dobře najíst a napít. Město má také skvělý tramvajový a autobusový systém, který usnadňuje cestování.

Byt je pronajímán a spravován profesionální agenturou jménem investora, což zajišťuje bezproblémový servis, který je výhodný jak pro nájemce, tak pro pronajímatele.

Tento byt by byl skvělým přírůstkem do každého investičního portfolia, proto se informujte ještě dnes, abyste o něj nepřišli!

Lokace