Detail nemovitosti

Studiový apartmán Luton, Londýn

Park House, 146-158 Park Street, Luton, LU1 3EY, UK

£39 000

Čistý výnos 9,54%

Popis nemovitosti

Tento stylový apartmán s vlastní koupelnou je plně zařízený a zahrnuje postel, vlastní koupelnu, šatní skříň, úložný prostor a pracovnu se stolem a židlí. Kuchyň je pak společná na patře. Obyvatelé Park House mohou využívat úžasné společné prostory včetně posilovny, kina, herny, studovny, venkovních rekreačních a sportovních zařízení a zahrady. Vedle toho jsou k dispozici nezbytné služby, jako je prádelna, Wi-Fi, bezpečná úschovna kol, ubytovací tým na místě a nepřetržitý kamerový systém a ostraha. Není divu, že je Park House mezi studenty Bedfordshirské univerzity tak oblíbený. Vše v blízkosti pohodlné chůze.

Park House má ideální polohu pouhých 5 minut chůze od University of Bedfordshire a 22 minut jízdy vlakem do centra Londýna! Park House má také přímo na dosah centrum města Luton s množstvím obchodů, barů, restaurací a atrakcí, které můžete navštívit. Luton má fantastické dopravní spojení, jeho vlakové nádraží je vzdáleno pouhých 10 minut chůze a londýnské letiště Luton, které je snadno dostupné veřejnou dopravou nebo 40 minut chůze, což neuvěřitelně usnadňuje cestování do domovského města a zpět jak britským, tak zahraničním studentům.

Univerzita v Bedfordshiru je domovem více než 24 000 studentů z více než 100 zemí a v roce 2010 otevřela zbrusu nový kampus za 34 milionů liber, který zahrnuje nejmodernější zařízení, jako je centrum tělesné výchovy a sportovních věd, obchodní pody, taneční studia a divadlo s 280 místy. Popularita Bedfordshirské univerzity neustále roste poté, co byla tři roky po sobě zvolena mezi 25 nejlepších univerzit z hlediska spokojenosti studentů; to znamená, že s přibývajícím počtem studentů, kteří chtějí studovat na této univerzitě, bude po vysoce kvalitním ubytování, jako je Park House, velká poptávka. Jedná se o ideální investiční příležitost pro studenty!

Upozornění: Zobrazené snímky jsou ukázkovým apartmánem a nemusí být reprezentativní pro nemovitost na prodej.

ZÍSKEJTE OKAMŽITÝ PŘÍJEM Z TÉTO JIŽ PRONAJATÉ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI - POUZE PRO KUPUJÍCÍ V HOTOVOSTI! Tento vynikající pokoj s vlastní koupelnou se nachází v centru Lutonu, v blízkosti univerzity. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Lokace