Detail nemovitosti

Studiový apartmán v Manchesteru

The Pack Horse, Nelson Square, Bolton BL1 1DP, UK

£31 000

Čistý výnos 14,38 %

Popis nemovitosti

Tyto apartmány jsou plně zařízené a mají manželskou postel, vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchou. Je snadné pochopit, proč si The Pack Horse studenti z Boltonu obliíbili. Nabízí fantastické zázemí včetně plně vybavené posilovny a moderní společenské místnosti s kulečníkovými stoly, pinballovými automaty, videohrami a dokonce i velkým promítacím plátnem pro filmové večery, což usnadňuje relaxaci, odpočinek a společenský život. Studenti mají k dispozici také zabezpečenou úschovnu kol, kamerový systém ve společných prostorách, recepční službu a prádelnu a fitness v budově.

The Pack Horse je krásná dobová budova, která kdysi bývala prestižním hotelem Pack Horse a která byla v roce 2012 přestavěna tak, aby vytvořila dokonalé butikové studentské bydlení. The Pack Horse se nachází na ulici Bradshawgate, pouhých 10 minut chůze od Boltonské univerzity, a má tak na dosah ruky vše, co Bolton nabízí! Na ulici Bradshawgate se nachází většina boltonských barů a restaurací, nedávno zrekonstruované nákupní centrum Market Place a nově otevřené centrum Vaults s mnoha restauracemi a obchody na hlavní třídě. Není divu, že The Pack Horse je jedním z nejvyhledávanějších projektů v Boltonu!

Na Boltonské univerzitě studuje přibližně 14 000 studentů, přičemž více než 8 000 z nich zde bydlí a dojíždí z oblastí mimo severozápadní region. Je zde jistota, že poptávka po studentském ubytování v Boltonu vždy bude převyšovat nabídku, vždy tomu tak bylo a budova The Pack Horse je od svého začátku vždy 100% obsazena.

Lokace