Detail nemovitosti

Studiový apartmán v LIverpoolu

St Cyprians, 118-124 Edge Lane, Liverpool, L7 5NA, UK

£38 000

Čistý výnos 7,57 %

Popis nemovitosti

ZÍSKEJTE OKAMŽITÝ PŘÍJEM Z TÉTO JIŽ PRONAJATÉ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI - POUZE PRO KUPUJÍCÍ V HOTOVOSTI! Studentská garsonka v krásně přestavěném kostele svatého Cypriána!

Vzhledem k omezením velikosti a pronájmu účelového studentského ubytování není tato nemovitost způsobilá pro hypotéku a lze ji koupit pouze jako investiční nemovitost - platí pouze pro kupující v hotovosti!

Tento studentský byt s jednou ložnicí se nachází v krásném, nově zrekonstruovaném kostele svatého Cypriána. Stavba si zachovává většinu původních architektonických prvků kostela a zároveň nabízí moderní a pohodlné bydlení - není tedy divu, že je o tento úžasný studentský projekt vždy tak velký zájem!

Tento nadprůměrně velký byt je nabízen plně zařízený a zahrnuje vybavenou kuchyň, prostorný obývací prostor, ložnici dostatečně velkou na to, aby se do ní vešla manželská postel, šatní skříň a noční stolek s úložným prostorem, a vlastní koupelnu se sprchou. Obyvatelé St Cyprian's mají k dispozici také četné vybavení, jako je společný obývací pokoj, herna a studovna spolu s nezbytnou prádelnou, ostrahou na místě, úschovnou kol a ubytovacím týmem na místě.

St Cyprian's se nachází v pěší vzdálenosti od kampusů Liverpoolské univerzity, stejně jako od Královské liverpoolské univerzitní nemocnice, což z něj činí ideální místo pro studenty studující na některé z těchto institucí. V těsné blízkosti se také nachází veškerá místní občanská vybavenost (supermarkety/bary/železniční stanice Edge Hill, abychom jmenovali alespoň některé) a obyvatelé St Cyprian's jsou také jen kousek od centra Liverpoolu, což velmi usnadňuje přístup ke všemu, co město nabízí, včetně restaurací, barů, muzeí a obchodů.

Upozornění: Zobrazené obrázky představují ukázkový byt a nemusí přesně odpovídat nemovitosti na prodej.

Lokace