Detail nemovitosti

Dlouhodobě pronajatý dům 4+1 u pobřeží

Ryedale Street, Middlesbrough, England, TS3 6PF, UK

£55 000

Čistý výnos 9,0 %

Popis nemovitosti

V domě je dlouhodobý nájemce. Dlouhodobí nájemníci mají pocit, že jim na nemovitosti záleží, a je statiskticky pravděpodobnější, že se k ní budou chovat, jako by byla jejich.

Máte stabilní příjem, nemovitost má minimální opotřebení a je menší počet období, kdy je prázdná.

Middlesbrough je velké město v hrabství North Yorkshire ležící na břehu řeky Tees. Leží 5 mil východně od Stockton-on-Tees, 14 mil jižně od Hartlepoolu a 16,5 mil východně od Darlingtonu.

Městem prochází řada významných silnic, například A19, která leží západně od města a spojuje ho s trasou Doncaster-Seaton Burn, A66, která prochází severní částí města a spojuje ho s Workingtonem, a další významné silnice včetně A171, A172 a A174.

Železniční stanici Middlesbrough provozují společnosti Northern a TransPennine Express, vlaky Northern jezdí do Newcastlu, Sunderlandu, Darlingtonu, Redcaru a Whitby. Vlaky TransPennine Express jezdí do Leedsu, Yorku, Liverpoolu Lime Street a Manchesteru.

Middlesbrough nabízí řadu zajímavostí včetně Ormesby Hall, Dormanova muzea, Muzea narození kapitána Cooka a Middlesbrough Institute of Modern Art. Spoustu možností si zde najdou i ti, kteří se zajímají o přírodu. Národní park North York Moors leží pouhých 5 mil od Middlesbrough a nabízí spoustu stezek k objevování živé krajiny s bohatým dědictvím a divokou přírodou.

V okolí je také spousta možností, jak uspokojit potřeby nakupujících. Od obvyklých řetězců na hlavních ulicích až po nezávislé značky Middlesbrough má také impozantní čtyři nákupní centra.

Vzdělávání v Middlesbrough zajišťuje řada škol a kolejí a také Teesside University, která nabízí kurzy v oblasti obchodu, umění a médií, výpočetní techniky, zdravotnictví a věd o živé přírodě, vědy a techniky a společenských věd a práva.

Ekonomiku Middlesbrough tvoří řada průmyslových odvětví včetně strojírenské výroby a smluvních služeb v oblasti strojírenství. Významným zaměstnavatelem v oblasti je také Teesport, Teesside University a řada místních nemocnic, například James Cook University Hospital, Roseberry Park Hospital a Acklam Road Hospital.


Dokumenty k nemovitosti jsou k dispozici na vyžádání, v případě zájmu o prohlídku nebo dalších dotazů nás prosím kontaktujte.

Informace týkající se této nemovitosti jsou poskytovány prodávajícím a byly nejnovějšími dostupnými informacemi v době zveřejnění nabídky. Některé informace mohou v průběhu času pozbýt platnosti nebo se stát nepřesnými.

Společnost Zectia neposkytuje žádnou záruku ohledně přesnosti nebo úplnosti výpisu nemovitosti nebo jakýchkoli souvisejících informací. Veškeré informace by měl zkontrolovat kupující a jeho právní zástupce.

Lokace