Detail nemovitosti

4+1 řadový dům v Lincolnshire

Louisberg Road, Gainsborough DN21 5XU, UK

£70 000

Čistý výnos 7,7 %

Popis nemovitosti

S potěšením přinášíme na trh tuto zajímavou investiční příležitost s působivým čistým výnosem 7,71 %. V přízemí nemovitosti se nachází vstupní chodba, prostorný obývací pokoj se dvěma velkými okny s krásným výhledem do zahrady, plně vybavená kuchyň se spotřebiči a užitečná technická místnost. V patře jsou tři velké ložnice, rodinná koupelna a samostatné WC.

Nemovitost se nachází v oblíbené vesnici Hemswell Cliff v hrabství Lincolnshire, pouhých 15 minut jízdy od Gainsborough, které nabízí četnou občanskou vybavenost, spoustu restaurací a hospod a výběr dobře hodnocených škol, jako je gymnázium královny Alžběty, které je považováno za jedno z nejlepších v zemi. Katedrální město Lincoln je vzdáleno pouhých 25 minut jízdy autem, takže nemovitost je vynikající pro dojíždějící, do nedalekých měst Sheffield a Nottingham lze dojet autem za hodinu a do Londýna za dvě hodiny vlakem.

Lincolnshire zažívá nebývalé období růstu, podniky se rozhodují pro sídlo v této oblasti, protože nabízí širokou škálu pracovních míst, obchodních center a komerčních prostor. V hrabství se nacházejí vysoce kvalitní akademické instituce a prosperující univerzita, které zajišťují pracovní sílu, jež přispívají k jeho růstu. Růst hrabství Lincolnshire se odráží v prudkém nárůstu prodejních cen o 16 % od údajů z roku 2019.

Rád poskytnu bližší informace, opravdu neváhejte, nemovitost je kvalitní a zaručuje stálý měsíční příjem a meziroční zhodnocení nemovitosti okolo 8%.

Lokace