Detail nemovitosti

Studiový apartmán v Leedsu 👌

St. Anns Lane, Leeds LS42SE, UK

£33 000

Čistý výnos 8,48 %

Popis nemovitosti

St Ann's Lodge je krásná budova s bohatou historií, která svým obyvatelům nabízí spoustu charakteru ve dvou budovách, které byly s citem přestavěny na luxusní studentské ubytování. Tento studiový apartmán nabízí dostatek úložného prostoru, nejmodernější kuchyň, vlastní koupelnu, špičkový nábytek a dokonce i vyhrazený studijní prostor. Tato jednotka je navíc dokonale navržena s ohledem na studenty a nabízí také neomezený přístup k celé řadě společných zařízení, včetně bezpečného úložiště kol, upravených zahrad, společného obývacího pokoje/herny a přístupu do sdílené mediální místnosti, což studentům poskytuje bezpečné místo k relaxaci, odpočinku a společenskému setkávání s podobně smýšlejícími vrstevníky.

St Ann's Lodge se nachází na předměstí Headingley, nedaleko známé Leeds Metropolitan University, a nabízí studentům pocit butikového studentského bydlení daleko od ruchu centra města. Leeds je živé a energické město, kde žije více než 200 000 studentů a které ročně navštíví přes milion návštěvníků. Studentská populace je rozdělena mezi různé vzdělávací instituce, jako jsou: The University of Leeds, Leeds Beckett, Trinity and All Saints College, Leeds City College, Leeds College of Art & Design, Leeds College of Music a Notre Dame Sixth Form College. Leeds je velmi oblíbeným místem pro mladé profesionály i studenty a nabízí spoustu zajímavých míst a aktivit!

Investice do Leedsu je příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít. Z investičního hlediska je Leeds dnes považován za jednu z nejjistějších lokalit pro investice do nemovitostí.

Vzdělávací zařízení ve městě konkurují mnoha zemím. V Leedsu sídlí jedna z největších univerzit ve Velké Británii s více než 30 000 studenty a tento nárůst talentů může v příštích letech posunout již tak prosperující ekonomiku města ještě dále kupředu, a proto je nyní ideální doba pro investici!

LUXUSNÍ STUDENTSKÁ GARSONKA S NEUVĚŘITELNÝM ČISTÝM VÝNOSEM 8,48 %!!! Úžasná investiční příležitost ve velmi oblíbeném St Ann's Lodge v Leedsu. Kontaktujte mne co nejdříve.

Lokace