Detail nemovitosti

3 pokojový byt blízko pobřeží 👌 NOVÁ SLEVA!

Corporation Road, Sunderland SR28PL, UK

£40 000

Čistý výnos 10,8 %

Popis nemovitosti

Skvělý byt se třemi ložnicemi v prvním patře řadového domu, který se skládá z prostorného obývacího pokoje, vybavené kuchyně, rodinné koupelny a přístupu do zadního dvora. Byt je kompletně zařízený, v celém bytě jsou koberce a má plynové ústřední topení. Nemovitost má výhodnou polohu v blízkosti centra Sunderlandu s dostatkem parkovacích míst na ulici.

SR2 je poměrně oblíbená oblast, kde bylo za posledních 12 měsíců zaznamenáno 506 transakcí, což je o 176,6 % více než celostátní průměr. To je také o 3,8 % méně než v předchozím roce, kdy bylo zaznamenáno 526 transakcí. Průměrná cena domu v Sunderlandu, SR2 je 163 246 liber a průměrné nájemné je podle Mouseprice 916 liber. Celková průměrná cena nemovitostí v Sunderlandu za poslední rok činila 165 494 liber. Celkově byly prodané ceny v Sunderlandu za poslední rok o 9 % vyšší než v předchozím roce a o 12 % vyšší než v roce 2019, kdy dosáhly maxima 148 350 GBP. (Zdroj: Rightmove)

V Sunderlandu nedávno proběhla úprava ulice High Street za 2 miliony liber a plánuje se regenerace čtvrti Miners Quarter, která se snaží vytvořit kulturní čtvrť a zlepšit infrastrukturu. Městská rada Sunderlandu také představila plán The Riverside Sunderland Masterplan, podpořený investicí ve výši 100 milionů liber, jehož cílem je přeměnit Sunderland na centrum města a přivést do něj nové obyvatele a pracovníky. V plánu je také výstavba nejmodernější knihovny a komunitního centra - Domu kultury, který do nového areálu na náměstí Keel přiláká 600 000 návštěvníků ročně. Takové plány nevyhnutelně vytvoří další pracovní místa a zvýší poptávku po nájemních nemovitostech, což znamená, že nyní je skvělý čas investovat do tamních nemovitostí! Poptejte se ještě dnes, abyste se vyhnuli zklamání. Dům je také velmi blízko moře a hlavně také nádherné pobřežní oblasti Durham Heritage Coast.

ZÍSKEJTE OKAMŽITÝ PŘÍJEM Z TÉTO PŘIPRAVENÉ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI! ČISTÝ VÝNOS MIN. 10,8 %!

Lokace